نیلوفر آبی در فرهنگسرای ارسباران

برپایی نمایشگاه عکس نیلوفر آبی در فرهنگسرای ارسباران

گل نیلوفر آبی یا لوتوس در ایران باستان از اهمیت خاصی برخوردار است. این گل نماد نجابت، زیبایی، باروری، عشق، ریاضت و عبادت است. این گل زیبا در میان مرداب رشد میکند و این بدان معناست که محیط نامناسب زندگی، نمی تواند دلیلی به بد پرورش یافتن انسان باشد. این خصوصیات و نشانه ها را در زنان گیلان زمین نیز می توان بوضوح دید. جایی که نیلوفر آبی نیز مثل آنان سال های سال رو به آفتاب پایداری خود را حفظ کرده است. نمایشگاه عکس زنان گیلان زمین با عنوان نیلوفر آبی به کوشش ارکیده تحویلداری در پایتخت بر پا می شود.

نمایشگاه عکس زنان گیلان زمین با عنوان نیلوفر آبی به کوشش ارکیده تحویلداری، دوشنبه بیستم شهریور در فرهنگسرای ارسباران گشایش خواهد یافت.

در این نمایشگاه چهارده قطعه عکس سیاه و سفید در اندازه ۴۵*۳۰ و یک عکس رنگی در اندازه ۷۵*۵۰ از زنان زحمتکش گیلان به نمایش گذاشته خواهد شد.

علاقه مندان می توانند از بیستم تا سی ام شهریور همه روزه به غیر از روزهای تعطیل از ساعت ۱۰ تا ۲۰ از نمایشگاه بازدید نمایند.

علاقه مندان می توانند برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۲۲۸۷۲۸۱۸_۰۲۱ تماس گرفته یا به نشانی اینترنتی arasbaran@farhangsara.ir مراجعه کنند.
آدرس: فرهنگ سرای ارسباران در تهران بالاتر از پل سیدخندان، خیابان جلفا قرار دارد.

نویسنده مطلب: نرگس مزاری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.