نمایشگاه عکس دیلی ورلد در فرهنگسرای سرو

نمایشگاه عکس دیلی ورلد در فرهنگسرای سرو

برپایی نمایشگاه عکس دیلی ورلد در فرهنگسرای سرو

اولین نمایشگاه عکس گروهی اعضاء گروه تلگرامی دیلی ورلد ۱۲ آبان ماه ۱۳۹۶ در فرهنگسرای سرو تهران افتتاح خواهد شد. همزمان با مراسم افتتاحیه این نمایشگاه مراسم رونمایی از مجله «عکس نگاشت» و همچنین سایت این گروه نیز برگزار می شود.
مجله عکس این نمایشگاه تحت عنوان «عکس نگاشت» در ۱۶۴ صفحه در قطع وزیری با تیراژ ۱۰۰۰ نسخه با کاغذ ۱۵۰گرم گلاسه مات تحت مجوز ماهنامه فرهنگی و هنری دمنوش چاپ و به طور رسمی بعد از مراسم رونمایی در کیوسک ها و کتاب فروشی های معتبر توزیع خواهد شد.
گروه تلگرامی دیلی ورلد سه سال پیش با هدف معرفی و انتشار تازه های حوزه عکاسی در زمینه تکنولوژی، جشنواره ها، مجلات و کتاب های عکاسی و همچنین معرفی عکاسان پیشرو داخلی و خارجی و توجه به عکاسان جوان و خوش فکر راه اندازی شد.

در طول این مدت علاوه بر انتشار رویداد های پیرامون عکاسی، تجزیه و تحلیل رسانه های داخلی و خارجی در مناسبت های مشخص به لحاظ استفاده مناسب از عکس در صفحه نخست از دیگر اقداماتی بود که در این گروه انجام شد. نگارش یادداشت های مرتبط با عکاسی بخصوص عکاسی خبری و مستند، دعوت از اساتید عکاسی و اعضا، انجمن های صنفی عکاسی و بحث و تبادل نظر پیرامون اتفاقات حوزه عکاسی و گاها فیلم از دیگر اقدامات صورت گرفته طی سه سال راه اندازی گروه تلگرامی دیلی ورلد می باشد.

نمایشگاه تا ۱۷ ابان از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۹ در فرهنگ سرای سرو تهران دایر می باشد.

نویسنده مطلب: نرگس مزاری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.