مجموعه عکس نیویورک در ژرفای شب

مجموعه عکس نیویورک در ژرفای شب

عکس های هوایی از نیویورک

نیویورک در ژرفای شب (night over new york) یک اثر زییا و دیدنی از عکاس آمریکایی به نام ونسنت لافورت Vincent Laforet می باشد. ونسنت که یک عکاس تبلیغاتی است این مجموعه شگفت انگیز را از بالای ارتفاع 2000 متری از سطح زمین و با هلکوپتر به ثبت رسانده و نشان داده که نیویورک همیشه بیدار است.

ونسنت لافورت یکی از پیشگامان عکاسی و فیلم سازی معاصر است. آگهی های تبلیغاتی منحصر به فرد او برای کمپانی های شناخته شده از جمله اپل، نایک، ژنرال الکتریک، CNN و کانن برای همه شناخته شده است.

همین طور عکاسی پیشگامانه و منحصر به فرد او برای نشریات و مجلاتی مانند نشنال جئوگرافیک، Vanity Fair ، Sports Illustrated کارهای او را از دیگر عکاسان در این زمینه متمایز کرده است. با این حال یک جنبه ثابت همیشه در کارهای او مشاهده می شود و آن جنبه علم و فناوری آمیخته با هنر عکاسی می باشد.

او در سال 2010 موفق به کسب سه جایزه در جشنواره تبلیغاتی بین المللی کان لنس شد. موفقیت او در رسانه های سنتی نیز او را یکی از عکاسان مشهور در جهان و در رسانه های اجتماعی ساخته است به طوری که بیش از 40 میلیون نفر آثار او را مشاهده و به اشتراک می گذارند. این عکاس، عکس های هوایی زیادی از دیگر نقاط جهان نیز تهیه کرده است که ثبت های خود را از شهرهای مختلف سراسر جهان را در کتاب عکاسی خود به نام Air تهیه و منتشر کرده است.

با هم چند عکس از مجموعه عکس نیویورک در ژرفای شب را مشاهده می کنیم.

نویسنده مطلب: نرگس مزاری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.