عکسی خلاقانه برای تلاش با تغییرات اقلیمی

عکاسی از زامبی ها برای مبارزه با تغییرات اقلیمی

بررسی یک پشت صحنه

طبق گفته محققان اگر بخواهیم از گرم شدن آب و هوا که به طور خطرناکی در حال پیشرفت است جلوگیری کنیم، مصرف گوشت باید 90 درصد کاهش یابد. و چون همه ما باید برای رسیدن به این هدف تلاش کنیم، من تصمیم گرفتم که در پروژه عکاسی خود از زامبی ها برای تلاش در مبارزه با تغییرات اقلیمی دعوت کنم.

پشت صحنه عکاسی
طرح اولیه

به طرز شگفت آوری، سبزیجات زیادی وجود دارند که شباهت های زیادی به شکل و بافت و اندام های انسانی دارند، بنابراین اولین چیزی که من در هنگام شروع این پروژه انجام دادم این بود که سبزی جاتی که بیشترین شباهت را به اندام های انسان دارند را پیدا کنم.

آشپزخانه خواهرم لوکیشن مورد نظر برای گرفتن این عکس انتخاب شد.

ما در این آشپرخانه دو زامبی داریم. خواهرم و شوهرش. برای میک آپ زامبی ها، همسرم به من کمک کرد و آرایش هر دوی آنها را انجام داد و من جزئیات چهره زامبی ها را در فتوشاپ افزایش دادم.

تمام برچسب ها و پوسترها با مضامین تبلیغاتی منع استفاده از گوشت بعدا در عکس اضافه شد. مانند لامپی که بالای سر زامبی ها در عکس اصلی می بینید.

در تصویر زیر مراحل نورپردازی را مشاهده می کنید.

یک اکتاباکس بالای سر سوژه ها، دو اسنوت رو به روی چهره ی مدل ها، دو عدد سافت باکس با زنبوری در سمت راست و چپ مدل ها، و در نهایت یه عدد دستگاه تولید دود برای ایجاد فضای زامبی وار.

و عکسی که گرفته شد.

و در نهایت ویرایش عکس و نتیجه نهایی.

توضیحات: این عکس توسط Juhamatti Vahdersalo به ثبت رسیده. او در زمینه عکس های تجاری فعالیت دارد. متن بالا از زبان خود عکاس ترجمه شده است.

نویسنده مطلب: نرگس مزاری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.