بیوگرافی مهدی کاظمی

بیوگرافی مهدی کاظمی

معرفی مهدی کاظمی

مهدی کاظمی از عکاسان جوان و خلاق سبک پرتره  در سال 1362 در فسا استان فارس به دنیا آمد. عکاسی را از سال 1387 به صورت خود آموز شروع کرد. از سال 1393 به طور جدی و منجسم به عکاسی پرتره روی آورد. علاقه مهدی کاظمی به عکاسی پرتره از آنجا شروع شد که در حین کارهای پروژه های عمرانی با ازدحامی از انسان ها سر و کار داشت. ار همان جا بود که به انسان های اطرافش نگاه تازه تری پیدا کرد. او شروع به عکاسی کرد و بعدها در قسمت ویرایش عکس متوجه شباهت پرتره های لی جفری با سبک ویرایشی خود شد. این هنرمند علاوه بر عکاسی پرتره به طور اختصاصی عکاسی انتنزاعی، معماری و اشکال هندسی را نیز در کارنامه خود دارد.

مهدی کاظمی در سال 1395 فعالیت هنری چشم گیری داشته و در چندین نمایشگاه آثار خود را به صورت گروهی و انفرادی در معرض دید عموم قرار داده است. از جمله برگزاری نمایشگاه با موضوع  پرتره که به صورت انفرادی در سالن خانه فرهنگ واقع در جهرم برگزار شد. برگزاری نمایشگاه پرتره به صورت انفرادی که در نگارخانه وصال واقع در شیراز برپا شد. برگزاری نمایشگاه پرتره به صورت گروهی در سالن فرهنگ و ارشاد شیراز و همچنین برگزاری نمایشگاه گروهی در تهران که هر کدام مورد استقبال هنردوستان واقع شدند.

هم اکنون آقای کاظمی عضو انجمن عکاسان نگاه تهران و همچنین عضو انجمن عکس و فیلم شهرستان جهرم میباشد. برای آشنایی بیشتر با این عکاس خلاق میتوانید پیج او را در اینستگرام با آدرس mehdi_kazemi365 را دنبال و همچنین برای ارتباط بیشتر میتوانید با ایمیل Mehdikazemiphoto3@gmail.com تماس حاصل نمایید.

نویسنده مطلب: نرگس مزاری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.