بیوگرافی محمدجواد آبجوشک

بیوگرافی محمدجواد آبجوشک

آشنایی با محمدجواد آبجوشک عکاس ایرانی

محمدجواد آبجوشک در 27 تیرماه سال 1376 در مشهد به دنیا آمد. او فعالیت هنری خود را از سال 1390 با رشته بازیگری و کارگردانی آغاز کرد. بعد از آن متوجه علاقه خود به عکاسی شد و این رشته هنری را به صورت جدی و حرفه ای از سال 1392 به صورت خود آموخته آغاز کرد. محمد جواد آبجوشک در ژانرهای عکاسی خبری، سینما و تئاتر فعالیت دارد.

از جمله فعالیت های او در این عرصه میتوان به حضور در بیش از ده ها نمایشگاه گروهی، انفرادی و جشنواره استانی و کشوری از جمله  نمایشگاه هشتمین عکس های برتر سال دوربین دات نت، نمایشگاه عکس تئاتر سومین جشنواره تئاتر فجرخراسان رضوی، نمایشگاه عکس تئاتر بیست و ششمین جشنواره رضوان، نهمین جشنواره استانی فیلم و عکس خراسان رضوی، نمایشگاه عکس فریاد عاشورا، نمایشگاه عکس 100هنر و غیره و همچنین عکاسی بیش از 400 نمایش در مشهد، شهرستان های استان خراسان رضوی و تهران اشاره کرد.

همچنین او در کارنامه خود همکاری به عنوان عکاس خبری با خبرگزاری ها از جمله پانا، هنرآنلاین، میزان، روزنامه اتفاقیه، ایران تئاتر، مطبوعات و سایت های تخصصی عکس تئاتر کشور و همچنین عکاس خبرگزاری ایسکانیوز، آژانس عکس خبری ایران و خبرگزاری میزان در اوکراین را اشاره نمود. او  به عنوان دبیر سرویس عکس سایت تخصصی مشهد تئاتر نیز با این تیم همکاری داشته است. همین طور، همکاری با سه تله فیلم و بیش از ده فیلم کوتاه و همکاری با بیش از بیست گروه نمایشی که به عنوان عکاس گروه فعالیت داشته است را نیز میتوان به فعالیت های محمد جواد آبجوشک اضافه کرد.

محمدجواد آبجوشک برگزاری دو ورک شاپ عکاسی با عنوان عکاسی سینما و تئاتر با حضور بابک برزویه و عکاسی مطبوعاتی، مستند و مهارتهای حرفه ای در فتو ژورنالیسم با حضور مرتضی نیکوبذل به عنوان برگزار کنننده و تهیه کننده را نیز به عهده داشته است.

او هم اکنون دانشجوی رشته پزشکی و ساکن کیف در اکراین میباشد. برای آشنایی بیشتر و ارتباط با این عکاس جوان میتوانید به صفحه اینستگرام ایشان به آدرس mohammadjavadabjoushak مراجعه نمایید.

نویسنده مطلب: نرگس مزاری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.