جشنواره عکس و پوستر نفس‌های شهر

اختتامیه دومین جشنواره عکس و پوستر نفس‌های شهر

برگزاری اختتامیه دومین جشنواره عکس و پوستر نفس‌های شهر

دومین جشنواره عکس و پوستر نفس‌های شهر با محوریت راهکارهای کاهش آلودگی هوا با معرفی برگزیدگان جشنواره به کار خود پایان داد.

آسیب‌شناسی آلودگی هوا، آلودگی هوای کلانشهرها، بازنمایی آلودگی هوا، سبک زندگی و اخلاق زیست محیطی، نقش پرداخت‌های الکترونیکی در کاهش آلودگی هوا و راهکارهای مقابله با معضل آلودگی هوا از محورهای اصلی دومین جشنواره عکس و پوستر نفس‌های شهر را تشکیل می‌دهد.

مدیر جشنواره عکس و پوستر نفس‌های شهر در مراسم اختتامیه این جشنواره گفت: امسال میزان آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره 65 درصد رشد داشته است.

ناصر مهردادی با اشاره به اینکه بیش از 3 هزار اثر در قالب عکس و پوستر دریافت کردیم، خاطرنشان کرد: پس از انجام داوری 50 اثر انتخاب شد و در حاشیه اختتامیه جشنواره عکس و پوستر برای بازدید به نمایش گذاشته شده است.

مهردادی با بیان اینکه در مراسم اختتامیه دومین جشنواره عکس و پوستر از شش اثر برگزیده تقدیر می شود، ادامه داد: رونمایی از نرم افزار آپ که با هدف نمایش منطقه‌ای آلودگی هوا و راهکارهای پرداخت الکترونیکی تهیه شده است، رونمایی می شود.

در پایان،‌ از برگزیدگان دومین جشنواره همایش عکس و پوستر نفس های شهر با حضور مسئولان و هنرمندان تجلیل شد و از اپلیکیشن اطلاع‌رسانی آلودگی هوا رونمایی شد.

 

نویسنده مطلب: نرگس مزاری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.