گزارش کانسیومر: آیفون X دارای بهترین دوربین تلفن هوشمند است

گزارش کانسیومر: آیفون X دارای بهترین دوربین تلفن هوشمند است

آیفون x در صدر بهترین گوشی از نظر دارا بودن دوربین عکاسی

گزارش consumer که یک نشریه بررسی محصولات بدون جهت گیری خاص است، آخرین تحقیقات خود را در مورد بهترین دوربین های گوشی های هوشمند در بازار منتشر کرده است. مجله کانسیومر به این نتیجه رسیده است که آیفون X امروزه دوربین شماره 1 است. و شماره 2 و 3 به ترتیب توسط آیفون 8 و آیفون 8 پلاس در این لیست قرار دارند.

در اینحا لیست ده گوشی برتر از نظر دوربین را با هم مرور می کنیم.

  1. Apple iPhone X
  2. Apple iPhone 8
  3. Apple iPhone 8 Plus
  4. Samsung Galaxy S8+
  5. Apple iPhone 7
  6. Apple iPhone 6s Plus
  7. Samsung Galaxy S8
  8. Samsung Galaxy Note 8
  9. Apple iPhone 7 Plus
  10. Samsung Galaxy S8 Active

در بین ده گوشی برتر نمی توان گفت که کدام یک گل سر سبد آن ها هستند. زیرا تفاوت چندانی از نظر کیفیت باهم ندارند.

طبق گزارش ریچارد فیسکو از نظر کیفیت دوربین، تنوع بسیار کمی در میان 10 گوشی هوشمند برتر وجود دارد. او می گوید: “در حقیقت، تفاوت های این گروه خیلی کوچک است که می توان آنها را بر اساس تغییرات بسیار کوچک موجود در دوربین دسته بندی کرد.

همه 10 گوشی برتر در آزمایش های کیفیت، از نظر تصویر با کیفیت بسیار بالا، محدوده دینامیکی، دقت رنگ و غیره مورد ارزیابی واقع می شوند، که این ده مورد بسیار عالی عمل کردند. تمام افرادی که در این ارزیابی شرکت کردند، انتخاب اولشان  آیفون X و 8 Plus بودند. البته این ده مورد گوشی دراین لیست جزو بهترین انتخاب ها برای عکاسی با گوشی هوشمند می باشد.

با توجه به اینکه سامسونگ از گوشی جدید خود با نام Samsung Galaxy S9 رونمایی کرده، در این لیست جایی ندارد زیرا هنوز آزمایشات اولیه بر روی این محصول جدید انجام نشده است. باید ببینیم که آیا ممکن است iPhone X حایگاه خود را به محصول جدید سامسونگ بدهد یا نه؟

نویسنده مطلب: نرگس مزاری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.